| bogdanandrei2000 a întrebat:

Salut,sunt in clasa a 9.As dori sa incep sa studiez matematica si fizica.Am nevoie de niste site-uri,din care sa-mi iau lectii,pentru a incepe cu o baza, dupa treptat treptat tot sa invat.Cine stie niste site-uri folositoare? Dau funda, multumesc.

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Ah, asta ar putea deveni o problema daca nu iti permite situatia materiala. In cazul tau sa zicem ca e ceva mai complicat. Oricum la matematica era un tip pe youtobe care facea filmulete, isi zicea "profu' online"... Altceva in afara de site-uri monotone pe care le gasesti la un simplu search pe google, eu nu stiu.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lasa site urile, foloseste manualele

| T0T a răspuns:

De ce nu faci meditatii?
De ce nu esti atent la ore?
De ce nu inveti din manuale?
De ce?

| bogdanandrei2000 explică (pentru T0T):

Deoarece nu facem cine stie ce, la orele de matematica si fizica.

| T0T a răspuns (pentru bogdanandrei2000):

Meditatiile, in cazul acesta, te-ar ajuta. E mult mai bine sa iti explice cineva decat sa citesti ceva de pe net.

| bogdanandrei2000 explică (pentru T0T):

De unde cash laughing?

| T0T a răspuns (pentru bogdanandrei2000):

Ah, asta ar putea deveni o problema daca nu iti permite situatia materiala. In cazul tau sa zicem ca e ceva mai complicat. Oricum la matematica era un tip pe youtobe care facea filmulete, isi zicea "profu' online"... Altceva in afara de site-uri monotone pe care le gasesti la un simplu search pe google, eu nu stiu.