| Stelyan12345 a întrebat:

Salut, sunt la profesionala si as vrea sa ma transfer la alta scoala dar la liceu (tinand cont ca am examenele de clasa a 8 a date), mi s-a spus de la secretariatul scolii ca pot sa ma transfer dupa ce termin clasa a 9 a de profesionala in clasa 9 la liceul respectiv si as vrea sa stiu daca ma afecteaza cu ceva notele scazute la purtare din cauza absentelor la transfer, adica ma mai pot transfera dupa?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti depune cererea de transfer, asa cum ti-au spus. Ca o sa fie aprobata sau nu depinde de CA al liceului, nu sunt obligati sa ti-o aprobe.