| MrDREAM a întrebat:

Sunt un adolescent care viseaza sa ajunga la Hollywood stiind ca trebuie sa muncesc mult pana acolo.As vrea sa devin un mare actor la fel ca si Ben Affleck, Sylvester Stalone etc. si as vrea sa stiu cum trebuie sa incep.La care liceu de arte din Romania ar trebui sa ma duc? Talent presupun ca am in actorie si mai stiu si sa dansez care dupa cum stiu m-ar putea ajuta in actorie.Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Sansele sa ajungi un asa mare actor sunt mici la noi in tara dar merita sa urmezi un liceu de arta si sa te intereseze aceafaci cu suflet si cat de bine poti si poate cineva te va remarca intr-un final

| MrDREAM explică (pentru Freya1):

Multumesc pentru raspuns