| puricev75 a întrebat:

Acum ca a inceput scoala si suntem in a 3-a saptamana voiam sa va intreb de absentele din catalog. Stiti ca profesorii au catalogul ala mic nu cel mare ca nu l-au pus inca la punct si voiam sa va intreb din catalogul ala mic se trec absentele in celalalt? Unii profesori mi-au zis ca NU acum voi ce credeti sau care este adevarul?

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Se trec sigur.Doar daca este un profesor mai uituc.Si cele doua saptamani de scoala care au trecut fac parte din anul scolar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate absentele si toate notele se trec in noul catalog. Nu cred ca un profesor a dat un astfel de raspuns. Poate colegii.