| nicequestion a întrebat:

Am 18 ani si am terminat 6 clase, stie cineva daca imi pot continua studiile la o scoala din Bucuresti?
Dau funda. Mersi

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Intra pe site-ul Inspectoratului, sau pe edu.ro si cauta programul "A doua sansa".

| MMihai a răspuns:

Vorbește cu cei de la inspectoratul de învățământ, al Municipiului București!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca vrei s-o iei pe,, scurtatura,, mergi personal in audienta la fortele de munca si ei iti v-or da detalii.Sau mergi la directorul unei scoli generale.

Întrebări recente