| madaXXde a întrebat:

Am aflat la ce liceu am intrat și toți care au intrat la profilul respectiv.
Când aflu clasa in care am intrat si viitori mei colegi?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Listele cu elevii din fiecare clasă se afişează ( cel mai târziu ) în perioada 1-14 septembrie la Avizierul liceului happy

Sau, cel puţin, aşa ar trebui...

Toate cele bune!

5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Colegii ti-i gasesti tot pe edu.ro. Dupa ce alegi judetul cauti lista liceelor din judet si il cauti pe cel la care ai intrat si dupa alegi profilul tau si o sa iti apara o lista cu colegii tai. Ii poti cauta pe facebook.

| madaXXde explică (pentru ascovit):

Asta am făcut și eu, dar sunt 2 clase

| ascovit a răspuns (pentru madaXXde):

In general primele repartizarea pe clase se face pe medii. Imparti numarul de locuri la numarul de clase. In cazul tau, prima jumatate din lista va face parte din prima clasa si vice versa. Foarte rar se ia in ordine aleatorie.

| TheTimeKiller a răspuns:

Intri pe facebook pe diferite grupuri ale liceelor si intrebi. Ii adaugi la prieteni si incepi sa cunosti din ei, daca vrei asta de acum.

| asdfghjkl321 a răspuns:

Nu poţi şti sigur acum. Aşteaptă până la toamnă, atunci vei vedea clasă, colegi, diriginte etc. Succes!