| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU! Am fost admis la Facultatea de Inginerie Electrica din cadrul Politehnicii (In sesiunea I) dar as dori sa dau examen in Sesiunea a II-a la Automatica si Calculatoare tot in cadrul Politehnicii. Daca sunt admis la Automatica si Calculatoare, pe care mi-o recomandati? (Nu cred ca este posibil sa le fac simultan) Tin sa mentionez ca ma pasioneaza fizica, informatica, ce tine de programare, circuitele etc. Mi-ar placea sa lucrez intr-un domeniu care tine de programare, dar care se imbina si cu fizica, partea electrica, fiind pasionat si de calculatoarele foarte mult. Ma puteti ajuta cu niste sfaturi? La care m-ati sfatui sa raman?

Răspuns Câştigător
| Adrianadrian2855 a răspuns:

Fa ce-ți place, dacă faci ceva macar să-ți câștigi bani asta-i important

| anonim_4396 explică (pentru Adrianadrian2855):

Personal, ambele mi se par foarte bune. Din punctul tau de vedere, ce este mai potrivit: Inginerie Electrica sau Automatica si Calculatoare?

| Adrianadrian2855 a răspuns (pentru anonim_4396):

Automatic și Calculatoare, dar ce-ți place acum depinde de tine