| eueueu68112 a întrebat:

Am intrat la o facultate si am prins un loc la buget, problema e ca nu prea imi place aici si as vrea sa ma duc altundeva unde tocmai am fost declarat admis. Problema e ca deja am depus diploma de bac in original. Am vreo sansa sa o primesc inapoi? Presimt ca ma duc degeaba

Răspuns Câştigător
| Dishka a răspuns:

Normal ca o poti primi, spune-le ca nu vrei sa mai continui si va fi ok

4 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Mergi si iti retragi dosarul

| Violleta2022 a răspuns:

Te duci luni si-ti retragi diploma si anunti ca te retragi la acea facultate, inscriindu-te la aia care iti place.

| Dalmore a răspuns:

De ce ai dat la o facultate care nu iti place, doar ca sa furi locul cuiva la buget?

| Kjhiok68945 a răspuns:

Normal ca o sa o primesti. Te duci si le spui ca vrei sa te retragi de la facultate si vei primi dosarul cu toate documentele pe care le ai dat.