| joyous a întrebat:

As vrea sa ma transer la alt liceu anul asta pe profesionala estetica si cand am depus dosarul la inceputul anului nu m-au admis dar m-au dus la alt liceu acum ca am sansa sa primesc o diploma de frizer as vrea sa ma transer la liceul la care imi doresc pentru ca este mai aproape de casa mea, s-ar putea sa ma accepte la liceul ala cu diploma de frizer?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"s-ar putea sa ma accepte la liceul ala cu diploma de frizer?"

ai putea DAR chestia cu frizeria nu contează deloc ci doar media