| EgoistDeFel a întrebat:

Salut TPU,
Am luat azi sala si in 18 luna asta imi expira dosarul. Cel de la DRPCIV mi-a spus ca nu are cum sa ma programeze ca toate locurile sunt ocupate pentru traseu pana in 24.
Ce e de facut? Nu gasesc pe nici un forum o situatie asemanatoare sad

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Exista o singura solutie: sa depui o cerere la seful politiei rutiere din judetul tau si sa-l rogi sa te programeze inainte de 18 august. Poate ai noroc si-ti aproba cererea, desi nu ai multe sanse.

| EgoistDeFel explică (pentru Ioandelasal):

Cum fac, trimit un mail sau fac o cerere in scris? Nu am mai facut asa ceva.

| Ioandelasal a răspuns (pentru EgoistDeFel):

Cel mai bine este sa depui o cerere scrisa si, eventual, sa mergi si in audienta, poate i se face mila de tine.