| RaciusRo a întrebat:

Salut TPU!

Am nevoie de voi, cei care stiu sa raspunda.

Azi am fost sa ridic diplomele de la liceu. Pe langa diploma de BAC am ridicat si diploma de calificare (am fost la un liceu tehnologic), cand am semnat pentru diploma de calificare, in loc sa scriu numele am scris semnatura, D. de la secretariat mi-a spus ca nu trebuia semnatura, am trecut numele langa, avand loc in campul de nume. Partea pe care am semnat a ramas acolo cu datele si poza, dupa a taiat diploma pe care am trecut nunmele cum trebuie. Are ceva ca am semnat si dupa am trecut si numele? Partea aceea a ramas in arhiva lor, eu zic ca nu o sa le ceara nimeni. Pe diplome e scris cum trebuie. Astept parerile voastre. O zi buna + dau funda.

Răspuns Câştigător
| Mopmop a răspuns:

Este un fapt nesemnificativ. Atata timp cat numele este scris corect si semnatura nu ai de ce sa iti faci griji!
Posibil in timp sa iti schimbi numele sau semnatura asa incat nu te stresahappy
Mai important este ca ai luat BAC-ul. Felicitari!

| RaciusRo explică (pentru Mopmop):

Multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

NU e nici o problemă, baftă la angajare sau studii

| Wr3nch a răspuns:

Nu. Nu le verifica nimeni

| Frank51 a răspuns:

Având în vedere că stau în dulap sau într-un dosar, cui îi pasă?