| Preda_Stefan_1984 a întrebat:

am o intrebare:cum pot recupera niste fotografii daca le-am sters din greseala.Si fara root

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai un cont de Google (Gmail) le gasesti in Google photo. Daca le-ai sters si din galerie numai cu ce a spus gabicoo.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Adio numai poti

| InOrOut a răspuns:

Eu am sters o gramada de poze si tot le vad in camera foto la preview foto. De asemenea le vad si cand conectez telefonul la tv prin wifi direct, tv le vede chiar daca au fost sterse. Practic nu le sterge le pune in cosu de gunoi.