| EllenaEll a întrebat:

Am o intrebare foarte importanta si as aprecia intr-adevar daca mi-ati raspunde cu un raspuns complet. Ati putea va rog frumos sa imi dati un site, sau sa imi scrieti voi ( dar in acest caz sa fiti 100% siguri ca e tot ce trebuie) lectiile care trebuiesc invatte pentru examenul national al celor din clasa a 8-a? Romana si mate, sem I si sem II.Va rog mult sa raspundeti. Am cautat mult pe internet dar nu am gasit mai nimic. Aici e ultima mea speranta... Va rog mult sa ma ajutati happy Multumesc anticipat :* ( e chiar urgent... motivul acestei categorii laughing )

Răspuns Câştigător
| ProfDeMate a răspuns:

Vezi urmatoarele site-uri:
www.mateonline.net
www.mate.info.ro
www.mateinfo.ro
Pentru orice detalii scrie-mi la adresa mate. didactic@yahoo.com.
Prof De Mate

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce razi la final dar nu la Dragoste si sex gasesti asa ceva.O seara buna.