| mentolol a întrebat:

Salut tpu.Am o intrebare urgentă.Am fumat pe geam de la etajul 3 o tigara si miroase in camera mea si in bucatarie, stie cineva ce sa fac ca sa se duca mai repede fumul? Si in cat timp se duce daca am geamul larg deschis

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Deschizi geamul si aerisesti foarte bine, pana nu mai miroase deloc.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se duce în câteva ore.

| Sophieka a răspuns:

Fumul de tigara e persistent si pacatos... Nu te scapi usor. Se imbiba peste tot.

Mai trebuie sa lasi cel putin jumatate de ora geamul deschis.

Daca iti trebuie tigari, iei la pachet si consecinte.

| gabriela2201 a răspuns:

Da cu spray

| SydneyFunnelWeb a răspuns:

Prăjește pește, sau călește niște ceapă și amestec-o cu niște ouă, pentru omletă cu ceapă. Aromele acestora sunt puternice și vor anihila mirosul de țigară.

| dullcat a răspuns (pentru SydneyFunnelWeb):

Poate ca vor anihila mirosul de tigara dar va mirosi apoi urat, a prajeala, in toata casa.Ce rost are sa inlocuiesti un rau cu un altul?

| SydneyFunnelWeb a răspuns (pentru dullcat):

De când miroase prăjeala urât? Și-apoi, ideea este să dispară mirosul de țigară.

Răspuns utilizator avertizat
| jendeukie a răspuns:

Lasa geamul deschis sa se aerisească si da cu un parfum puternic