| YJ9029 a întrebat:

am o situatie dificila la facultate si am nevoie de niste informatii/sfaturi
UPB la chimie si industria materialelor
Deci pe scurt am absente, dar la unele materii putine la unele mai multe am 2 laboratoare dintre care doar 1 este nerecuperat, incepe perioada de sesiuni si nu stiu ce sa fac, raman cu restante la unele sau la toate examenele? si depinzand de profesor cred ca pot recupera acele laboratoare in sem 2? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Toate referirile la standardele minimale privind activitatea studentului in cadrul unei discipline de studiu se regasesc in "Fisa Disciplinei". Banuiesc ca le poti gasi afisate pe site-ul facultatii.