| 2Pac3Furious a întrebat:

Am si eu o intrebare. Am fost admis la facultatea de inginerie electrica, specializarea electromecanica si la ingineria transporturilor, specializarea ingineria traficului si a traficului. Ca si oportunitati de angajare, care credeti ca ar fi mai buna de ales? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Locurile de munca pe electromecanica din cate-mi amintesc erau destul de cautate in fabrici, de ingineria traficului n-am auzit.