| Vladimir10 a întrebat:

am si eu o intrebare, care volum este mai interesant,Legendele Olimpului zeii,sau Legendele Olimpului eroii? ambele ma atrag, volumul cu zeii este despre Zeus,cutia pandorei,etc, pe de alta parte volumul cu eroii este despre Ahile,Ulise etc. nu stiu pe care sa o citesc prima data, voi ce parere aveti? Fundahappy

Răspuns Câştigător
| MirunaC a răspuns:

Cel mai interesant este Legendele Olimpului-Zeii, si in plus de asta este si primul volum.Este important sa le citesti in ordine pentru ca in volumul Eroii se face referire si la zei si daca tu nu ai citit primul volum nu vei mai face legatura.

3 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

O buna alegere happy. De preferat, incepe cu zeii mai intai deoarece eroii din zei au iesit (majoritatea ) si au un fel de continuitate. Lectura placuta. Peste 2 zile sa ne dai concluziile ca nu cred ca t vei opri din citit tongue

| NOsay a răspuns:

Eu am citit-o pe cea cu zeii e interesanta ti-o recomand eu o am si am citit-o de 3-4 ori e super! sper ca te-am ajutat

| DieHexe a răspuns:

Citeste-o pe cea cu zeii prima happy