| Maria39popescu a întrebat:

am si eu o intrebare, ce materii se fac in clasa a10 a la un profil de filo, va rog un răspuns

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Eu am fost la filo in liceu.In clasa a 10-a faci romana, mate, psihologie, educatie antreprenoriala, engleza, franceza, latina, sport, muzica, tic, istorie, geografie si cam astea.Bafta! happy

| Maria39popescu explică (pentru Floreenofficial):

Mersi mult

| Floreenofficial a răspuns (pentru Maria39popescu):

Cu placere! cred ca faci si religie big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, eu am făcut romana, mate, psihologie, educatie antreprenoriala, engleza, franceza, latina, sport, muzica, tic, istorie, geografie, sociologie. Baftă.