| miha01 a întrebat:

Am si eu o intrebare, ce stiti despre facultatea de management de la Spiru Haret sau Titu Maiorescu? Este grea? Se poate in timpul facultatii sa ai si un job?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Da, se poate. Atâta timp cât e part-time nu e nici o problemă. Iar cât despre facultate, stai liniștită o să ți se pară greu doar la început.

| miha01 explică (pentru OnuOnulică):

As opta pentru spiru haret, tu ai fost sau esti la management? Mi-e frica din pricina ca eu am facut si matematica M3

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu sunt. Părerea mea e să mergi unde crezi că te descurci mai bine.

| miha01 explică (pentru OnuOnulică):

Multumesc, nu ma decid deloc.