| BuRn3231 a întrebat:

Am si eu o intrebare sunt clasa 6-a am avut in clasa 5-a media generala 9.23 si in clasa 6-a media semestriala 8.8 sunt olimpic la matematica si engleza am luat locul 3 pe scoala si locul 5 pe judet la engleza si locul 4 pe judet si locul 1 pe scoala la olimpiada la mate, am diplome la sah si romana mate si engleza dar am nota 9 la purtare pe semestrul 1 din cauza ca am tipat la ora de mate ca ma batea cineva.La ce liceu as putea intra?

5 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

La liceul de tocilari complexati pe care ii bate cineva in ora de mate laughing

| itsirc3 a răspuns:

Nu ai zis de unde esti. De unde sa stim noi ce licee sa iti recomandam?

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Bai frate da tu stii sa te distrezi ma? doar scoala? esti cumva un gras de ala cat malu? ca la noi in Galati la LVA sunt o gramada de astia.aia doar sa invete stiu

| razvyy412 a răspuns:

Nu-s sigur da am auzit ca o nota scazuta la purtare e mai rau decat o corigenta

| sanzisuzy a răspuns:

Liceul Agricol Stefanesti