| ANAHsneaman a întrebat:

Am si eu un proiect de facut la optional romana(jurnalism) si ne cere cum sa lansam un produs nou pe piata.Sa ne alegem noi un produs neexistent pe piata si sa discutam despre el sa avem un slogan si un text despre produsul respectiv. Dati-mi si mie va rog frumos cateva idei. FUNDA multumesc. big grin

Răspuns Câştigător
| dienuta1990 a răspuns:

De exemplu poti lansa sa zicem un parfum si poti spune despre el cat de frumos miroase si ca poti atrage privirea multor fete sau baieti sau poti sa-i surprinzi pe clienti cu o eticheta surprinzatoare si poti sa ai ca slogan Cu acest parfum esti fresh in fiecare zi. Sper ca ti-am fost de mare ajutor.