| AlexMahone a întrebat:

anul acesta am ramas corigent la mate pe vara. Spuneti-mi si mie la acel examen de corigente profesorii sunt mai indulgenti?

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Depinde de profesor.Dar cel mai bine e sa inveti. Daca inveti nu risti nimic.La mine la liceu stiu persoane ramase repetente.Bafta!

| Cipri99 a răspuns:

Da intr-un fel adica daca ai fost cuminte la orele lor si in general si macar sa fi inteles ceva sa scrii pe foaia aia da ai sanse sa treci in vara dar conteaza si profesorul.