| Katalinnnn a întrebat:

as dori sa aflu unde pot pune aţa rosie unde o pot lega la mina dreapta or la piciorul sting? Nush unde sa o pun si as vrea sa stiu daca cineva stie help pls

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Are vreo semnificatie o astfel de ata?

3 răspunsuri:
| deutzik34 a răspuns:

La mana dreapta

| Katalinnnn explică:

Da are daca porti ata nu te deoche!

| Katalinnnn explică:

Salut TPU am o intrebare in ultimul timp muschii abdomenului meu incep sa se mareasca aveam 4 cuburi care erau deo marime egala iar acum sau stricat unu este mai mare altul mai mic straight face raspudneti plz la intrebare ca vreau sami intorc muschii inapoi cum erau ca aveam un corp frumos iar acum s-a dus tot pe...