| reeebook a întrebat:

Cine se pricepe la minecraft, am gasit o mina si un material dubios care nu vrea sa se sparga cu ce dracu sa dau in el? e negru si iese fum din el...nush cum sa va explic daca stie cineva,

Răspuns Câştigător
| smokeman11 a răspuns:

Se numeste Bedrock si acest block nu se sparge niciodata.Acest block iti arata terminarea mapei si de aceia nu il poti sparge

1 răspuns:
| TheDarkMita a răspuns:

E bedrock daca il spargi cazi de pe mapa pur msi simplu ala e sfarsitul mapei in jos iti trebuie gm ca sa spargi