| TopCom360 a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti ce imi trebuie sa fac complet dosarul care trebuie dus la liceul unde am fost repartizat si daca rezultatele repartizarii apar mai repede de data de 14.07.12 adica liceul unde am intrat. Dau funda!
PS: mai important este cu dosarul.
MS

3 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

Pentru dosar iti trebuie
copie dupa certificatul de nastere(copie legalizata o poti face la un notariat)
copie dupa buletin
si hartiile pe care le-ai primit de la scoala(fisa matricola, fisa mediala, si hartia aia cu notele de la examene)
si astea toate trebuiesc puse intr-un dosar(de plastic imi ceruse mie) si foile puse in chilotei separatwinking

| Allya a răspuns:

Actele necesare sunt:
-cererea de inscriere(vei primi una de la lceul respectiv ce trebuie completata);
-cartea de identitate si certificatul de nastere(in copie legalizata;
-adeverinta cu notele si media generala obtinute la Evaluarea Nationala clasa a VIII-a(o primesti de la scoala de provenienta);
-foaia matricola pentru clasele V-VIII(o primesti de asemenea de la scoala de provenienta);
-fisa medicala.
Este posibil ca rezultatele repartizarii sa apara pe data de 13 iulie, seara, pe net (admitere.edu.ro).

| guesswhoishere a răspuns:

Rezultatele au aparut deja happy