| thelittleme a întrebat:

Buna,imi spuneti va rog pana cand putem sa ducem dosarul la liceul la care tea repartizat?

Răspuns Câştigător
| HighParadox a răspuns:

Pana in 26 iulie (atunci este ultima zi in care te poti inscrie la liceu).

4 răspunsuri:
| MaStErShOt a răspuns:

Dosarele se duc in perioada 16-26 iulie. eu l-am dus de azi ca sa scap de el. fundita?

| heise a răspuns:

Pana 27 iulie. Nu ai primit acea carte/revista cu licee si alte informatii? Din 25 pana in 27. Eu una merg maine sa il depun.

| RainOfColors a răspuns (pentru heise):

Cred ca te referi la 16 si 26.:S

| heise a răspuns (pentru RainOfColors):

Da, cand m-am uitat peste acea revista (sau ce o fi) am citit prost. In loc de 16 am vazut 25 (desi pare imposibil), iar pe 27 l-am incurcat.
Multumesc.