| MarkoRhone a întrebat:

Salut TPU! Azi am dat o teza la matematica si nu am stiut nimic, asa ca m-am decis sa nu predau profesorului teza, si sa spun ca a piedut-o. Ce imi poate face? Oare o sa ma asculte urmatoarea zi? O sa imi dea direct 1? As vrea si eu sa stiu la ce sa ma astept. Am avut o zi foarte proasta. Orice ajutor este apreciat.

Răspuns Câştigător
| Costicăăă a răspuns:

Poti sa ii zici ca tu ai predat lucrarea, si sa il faci in asa fel incat sa creada ca el ti-a pierdut tie lucrarea rolling on the floor) serios, eu asa am facut.

Atata timp cat nu te-a vazut ca nu ai predat-o, e ok rolling on the floor

Poate o sa iti dea iar o lucrare, sau sa te scoata la tabla si sa iti dea cateva exercitii.

| MarkoRhone explică (pentru Costicăăă):

Mersi de raspuns! Chiar sper sa se intample asa. Nu prea vreau sa ma aleg cu 1. Crezi ca o sa imi dea ceva diferit fata de ce a dat la teza? Sau oare ca o sa imi dea mai greu? Oricum, sper sa iau mai mult de 1 laughing

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am decis sa nu predau profesorului teza, si sa spun ca a piedut-o"

felicitări - te va aprecia la max că îl faci prost pe față!

| Lukasssz a răspuns:

Nu ii zici tu nimic. Ii zici ca tu ai dat teza. Poate cine stie, nu isi da seama si dai teza din nou laughing