| ioneldan a întrebat:

cand se termina vacanta de paste? un profesor mi-a spus ca si maine stam acasa. este adevarat? funda!

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Maine incepe scoala.

| ioanahd1 a răspuns:

Maine(07.05.2013)incepem scoala.
Funda?

| Nike20 a răspuns:

Maine, 07.05. 2013 se termina vacanta..adica maine mergem la scoala

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

A greșit. Mâine începeți cursurile. Dacă proful tău are mâine zi liberă, nu înseamnă că și elevii... Voi mergeți la școală.
Eu, nu! laughing Am zi liberă, exact ca proful tău.
Să nu-mi spui că nu te bucuri de începerea cursurilorwinking Recunoaște, își au farmecul lor!

| soaitamarius a răspuns:

Daca diriginta sau diriginte ce e va invoieste da stati acasa dar oficial maine incepe. Funda?