| anonim_4396 a întrebat:

Cei care au picat bac-ul in prima sesiune pot da in sesiunea a doua, care urmeaza, doar la ce au picat. Dar cei care pica si in a doua sesiune, vor da bac-ul la anul la tot? sau iarasi la ce au picat?

1 răspuns:
| Yoggy a răspuns:

Dai doar la materia/materiile la care ai picat, iar dupa 2 sesiuni am impresia ca poti, doar ca trebuie sa platesti in jur de 70 de lei sa ti se recunoasca notele de la materiile la care ai trecut, iar daca nu vrei sa ti se recunoasca, dai iar la toate