| 99NYC a întrebat:

Daca am picat in prima sesiune de BAC la 2 din cele 3 probe scrise o sa trebuiasca sa dau din nou toate sau numai la cele la care am picat? Si inca ceva...o sa dau in sesiunea a doua si probele orale?

Răspuns Câştigător
| herbals a răspuns:

Poti da si la celelalte probe la care ai luat, dar nu are sens. Probele de competente nu le mai dai. Succes:*

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cum naiba sa pici la bac, bacul e ceva destul de simplu.

| 99NYC explică (pentru Cosmin86):

Esti din 1986? happy Voi ati putut copia, dar noi "azi" nu putem copia deloc cu camerele in fata happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru 99NYC):

Da, sunt din 1986, si intamplator am luat 9.28 fara sa copiez si am terminat si una din cele mai bune facultati din Romania, politehnica Bucuresti - automatica si calculatoare, si fara sa ma omor invatand, invatand moderat se poate orice, nu e oxford, ce naiba.

Spre exemplu eu mereu am fost elev slab la romana si aveam note mici, 6-7 in liceu, dar cu 3-4 luni pregatire pentru bac am luat 8.70, decent. Si nu am citit toate cartile alea, am vazut filmul si am citit cateva comentarii, a fost suficient ca sa pot scrie un eseu fara cretinitati de genul ce am vazut la televizor.

La ce ai reusit sa pici?

| SomeoneXYZ a răspuns:

O sa dai doar la probele la care ai picat! Mult succes!