| sasha2822 a întrebat:

Credeti ca anul acesta la admitere vor fi medii mai mici ca anul trecut? Eu am media 9, 73 si vreau sa intru la Lazar la stiinte ale naturii, iar anul trecut media de admitere a fost 9, 75.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU avem de unde să GHICIM!
Oricum, este posibil - mediile de anul trecut sunt doar orientative happy

Media de admitere depinde de localitate/liceu/profil/specializare!
În general, variaţia este de +/- 0, 5 p până la 1 p faţă de mediile din anul anterior.

Toate cele bune!