| fetitza a întrebat:

Anul acesta termin cls a 8-a.am media de admitere (9.10), vreau sa intru in liceul A.I.Cuza (Ploiesti), la stiintele naturii... media de anul trecut dupa ghidul acela de licee a fost 9.03...cam cate sanse credeti ca am? daca nu ce alte optiuni aveti? :*

Răspuns Câştigător
| chrystyna a răspuns:

Buna.Nu sunt din localiatatea ta, dar imi amintesc si eu cum e cu emotiile astea.Sigur ca ai sanse acolo unde vrei u sa dai, asta dupa ghidul acela.Ar trebui sa vezi ce concurenta mai ai, stiu si eu colegi care dau acolo, sa vezi ce medii au ei, etc. Dar eu sunt sigura ca intri, nu vad de ce nu ai intra, sincer.
Multa bafta si tine-te de carte!
App, felicitari pentru medie, e chiar bunicica! pooop