| TraficantX a întrebat:

big grin...Anul acesta am intrat in clasa a 9a la un profil cam greu, mate-info intensiv info. dupa ce am intrat in materie am constatat ca este foarte usor la toate materiile mai putin la matematica, pentru ca am o profesoara foarte rea, adica pune doar 2 si 3 daca nu stii 1 cuvant 3, nai voie sa te misti in banca, ca te asculta si pune nota si imi este foarte frica de ea crying, cu toate astea anul asta la bac cei care au facut matematica cu ea nu a picat nici unul si nici unul nu a ajuns in a doua sesiune...deci ce sa cred despre ea si cum sa scap de aceasta frica?
dau fundita + vot :d

Răspuns Câştigător
| Bianca3108 a răspuns:

Las' k e bine sa fie severa! Ce vrei, sa ai o profesoara care sa n-o intereseze de voi? Mai ales k cine a fc cu ea n-a picat bac-ul. Noi avem tot asa o profesoara la matematica de care mi-a fost frica de ea, insa de cand cu ea imi place mult matematica.Tu invata bine si las-o sa urle cat vrea.Sa stii ca profesorii mai "rai" cum le spun elevi, sunt si cei mai buni.Eu sunt in a 7-a si tot 10 am la mate pentru. k. invat, si nu imi pasa daca urla sau bate cu pixu' in bancahee hee. Fii sigura ca ea daca vei invata la materia ei nu se va comporta urat cu tine. Nu trebuie sa inveti neaparat de 10, ea daca va vedea ca iti dai silinta te va mai ajuta si poate va prinde drag de tine. Daca stam sa analizam un profesor, ne dam seama ca el nu urla de nebun laughing, ci urla pentru. k e extenuat fizic. Ei poate au vreo 4-5 clase, cu idioti care numai prostii fac si ii enerveaza.

Sper ca te-am ajutat! Ceau :*

| Bianca3108 a răspuns (pentru Bianca3108):

In loc de "extenuat fizic" voiam sa spun "extenuat psihic". Te rog sa-mi scuzi greseluta big grin

3 răspunsuri:
| TraficantX explică:

Mersi:* ai funditatongue

| Bianca3108 a răspuns (pentru TraficantX):

Ms mult pentru funda! :*. Bafta la teze!