| kcrem a întrebat:

De unde pot sa invat bine limbajul de programare C++. Nu ma descurc prea bine la informatica si vreau sa invat sa scriu programe. Stie cineva un site bun sau niste tutoriale utile.
Funda.

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

Cumpara-ti o carte de C++ sau fa meditatii.nu se invata pe net un tip de limbaj de programare.

| kcrem explică (pentru Nastia):

Ce carte imi recomanzi?

| Nastia a răspuns (pentru kcrem):

Am inteles ca e una la teora f buna.e vreo 80 lei asta e partea nasoala.

3 răspunsuri:
| Trolley a răspuns:

Http://www.cplusplus.com/doc/tutorial/
salut! aici gasesti tot despre el cu tot cu tutoriale;) poti folosi google translate pentru traducere. daca ti-am fost de ajutor da-mi o fundita :D