| anonim_4396 a întrebat:

Eu am fost admis la liceu vocational (muzica).Nu apar pe edu.ro ca elev repartizat, de fapt nu apare liceul meu la rubrica repartizare.Dar ciudat este faptul ca nu ma arata nici ca elev nerepartizat.Nu apar nici repartizat, dar nici ca nerepartizat. Poate sa-mi de-a cineva o lista cu elevi admisi la Colegiul National De Arte Dinu Lipatti?

8 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Ai dreptate.
Colegiul de Arte "Dinu Lipatti" lipseste din lista liceelor.
Mai cauta si tu, poate nu am vazut eu bine :
http://admitere.edu.ro/Pages/Licee.aspx?jud=10

| anonim_4396 explică (pentru zdrangoi):

Noi am avut si alte probe la muzica..nu doar examen romana si matematica probabil de aia.

| zdrangoi a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu probabil, ci sigur. Are dreptate DayByDay.

| zdrangoi a răspuns:

Incearca sa pui intrebarea si aici poate ai mai mult succes :
https://ro-ro.facebook.com/......2848684535

| DayByDay a răspuns:

Buna ^^ elevii de la liceele sportive, arta etc nu apar pe internet deoarece ei au intrat in liceul respectiv pe baza unor probe / teste, nu doar pe baza mediei din 5-8 si cea de la examenele nationale. O zi superba!happy

| whattt a răspuns:

Hey cu ce medie se intra?
Ma intereseaza pentru anul viitor

| FaraSareDoi a răspuns:

Mai bine du-te la liceu şi acolo vazi exact ce şi cum. Sau caută pe site-ul liceului.
Pe edu.ro sau alte site-uri slabe şanse să găseşti lista.
Cel mai indicat e să te deplasezi până la liceu. big grin