| user5452346 a întrebat:

Salut, TPU. Imi poate explica cineva asta:

---
"Este vorba de certificarea competenţelor pentru nivelul 3, 4 şi 5, conform cadrului naţional al calificărilor. Pentru învăţământul vocaţional, profesional şi profesional dual, precum şi cele din învăţământul postliceal, vor fi realizate acest examene numai pe bază de proiect, iar proba practică va fi echivalată în conformitate cu metodologiile aferente fiecărui tip de certificare a competenţelor".

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai făcut proiectul, e gata?

| user5452346 explică (pentru sierra1):

Inca nu s-a anuntat la scoala, doar ce a spus Monica Anisie. Intrebarea este aceasta: Proba practica nu se mai da, ci se va baza pe baza de proiect?

| sierra1 a răspuns (pentru user5452346):

Corect, vezi că știi?