| anonim_4396 a întrebat:

M-am hotarat ca anul acesta sa ma inscriu la o facultate care sa fie la "FR" sau "la distanta".Mi-ati putea recomanda niste facultati in Bucuresti? As vrea sa le evit pe cele cu domeniu in arta, politie, medicina, ecologie, teologie, jurnalistica, sport si vreau sa evit mai ales Universitatea SPIRU HARET. Astept cat mai multe sfaturi din partea voastra. Ms happy

1 răspuns:
| blackberryth a răspuns:

Am cunoscut niste persoane ce invata la facultatea hyperion..are foarte multe profile si este in Bucuresti in sectorul 3

Întrebări recente