| Serban_Albu_1994 a întrebat:

Mi-a fost aprobat ransferul la alt liceu, la clas ad eprofil bilingv engleza.Problema e ca in cursul saptamanii viitoare (nu stiu exact cand) sunt programat sa dau nuiste examene de diferente,la Geografia Marii Britanii si SUA, si respective la Franceza.Chestia e ca la franceza nu stiu mai nimic,iar la Geografia Angliei nu stiu de unde sa ma apuc sa invat,la fel si la franceza, unde e si mai grav.De unde pot lua material, sau de unde sa ma apyc sa invat macar ca sa pot promova?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti solicita de la liceu manualele respective sau le cauti in librarii.