| MaximSpeed a întrebat:

nu mai suport scoala asta m omoara mai pe scurt matematica am notele astea 4, 4.4 si 2 in teza la celelate materii am note bune de 7, 8.9.10 doar la matmatica am notele astea sincer sa va spun invat la scoala dar la matematica nu inteleg nimic mai am si profesorul d mate rau care nu preda bine si nu intelşg nimic imi mai vin si niste ganduri de sinucidere dar incerc sa ma auto optimizez singur mama stie ce note am ma rog si la dumnezeu sa trec la mate va rog ajutati-ma

5 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Ce clasa esti?

| Cristi19 a răspuns:

Http://math-pdr.com/ vezi poate reusesti sa inveti de pe site-ul asta, pe mine m-a ajutat cand am dat bacul

| awspam a răspuns:

Uni sunt buni la literaruta iar alti la matematica si alti la toate si niciuna bine, bafta

| GuessWho_8056 a răspuns:

Daca ai o situatie materiala acceptabila, incearca sa faci meditatii, ajuta!
si un sfat: matematica nu ai cum sa o intelegi daca esti atent in clasa la problemele care se rezolva si cum se rezolva... nu stiu ce sa zic. Bafta! happy

| quantshop a răspuns:

Probabil ca va trebui sa o iei incetisor, sa studiezi si iar sa studiezi.

Cred ca te ajuta video de pe http://www.youtube.com/user/RezolvariMatematica