| Fgvhugfd a întrebat:

Buna,vreau sa stiu daca am vre o sansa sa trec la mate, este isnuarie si pana acum am 3 note de 4(toate notele la mate)am vre o sansa daca mai invat si scot note bune pe langa notele astea 3?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai sanse numai tu stii cat poti si vrei sa treci la mate.

| Violleta2022 a răspuns:

Sanse ai numai daca pui mana serios si lucrezi la matematica, ca sa iei un 8 sau 9, iesindu-ti media 5.

| Xox0 a răspuns:

Gasesti lectii pe YouTube. Ai trece cu un 10.
Daca ramai corigent/a, in vacanta, reia toata materia sa recuperezi.