Întrebare recomandată | LolaLOL98 a întrebat:

Pentru cei din Timisoara, imi puteti recomanda un centru sau un loc unde pot invata diferite limbi straine (ca japoneza, chineza, araba etc)? Multumesc mult!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu am cursuri pe cd de engleza,germana, italiana, spaniola daca vrei isi dau, se fac cursuri sti unde era politia auto inainte dupa sapte sute in jos pe circuvalatiuni, dar nu prea sunt sa ok, japoeza e o limba grea

| Denny_Denisa_2001 a răspuns:

Sunt diferite cursuri pe internet...sau am vazut "profesori" de limbi de aste cu adevarat straine care isi lasa nr de tel fundita? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Denny_Denisa_2001 a răspuns (pentru Decster):

laughing) ma refeream ca cele mai folosite sunt engleza si franceza iar japoneza si altele nu le stie oricine happy

Răspuns utilizator avertizat
| bogdanteca a răspuns:

Iti recomand sa te duci la periferie ca e un meditator de filipineza
papa