| SadicJoker a întrebat:

Sunt clasa a 10 a si am ramas corigent pe vara la chimie,
as dori sa stiu si eu ce ar trebui sa invat pentru corigenta.

2 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Logic, din materia de clasa a 10 a. Incearca sa faci rost de un manual, iar daca ai ceva colegi binevoitori, cere-le caietele sau roaga-i sa te ajute putin. O sa treci cu siguranta! Incearca sa obtii nota cat mai mare pentru ca iti ramane media anuala apoi. Succes! happy

| Dariusuu a răspuns:

Nu ai întrebat-o pe profa ta ce să înveți?

Păi învață materia de clasa a 10. Profa ta e obligată să-ți spună data și ora când vei da corigența.

Ai timp, iar până atunci succes!