| djdani1 a întrebat:

Sunt clasa a VI-a si vreau sa stiu daca sa pun testele finale in catalog.Permite legea aces lucru? Sunt reale cazurile cand profesorii a fost dati in judecata in legatura cu aceste teste?

Răspuns Câştigător
| DennisDMR a răspuns:

Se pun

5 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

Nu se mai dau testele finale (doar daca vrea profesorul neaparat si atunci le pune si in catalog - la fel doar daca vrea) deoarece a cazut ministrul care a dat aceasta lege, deci am scapat de aceste teste!

| unknownn a răspuns:

Normal ca poate pune nota in catalog daca vrea.

| djdani1 explică:

Au"

| GeorgeX1999 a răspuns:

Un profesor poate pune nota in catalog daca acea nota mareste media sau o lasa la fel. Daca nota respectiva micsoreaza media rofesorul nu are voie sa o traca

| ruzvi72 a răspuns:

Testele finale nu se pun in catalog.Sunt doar pentru verificare si sunt de anul acesta.Profesorii se pot supara daca Ex:La inceputul anului iei 10 si la sfarsit ai luat 8 se cam supara.
Sper ca te-am ajutat sa intelegi