| Iulicutz_9695 a întrebat:

Sunt clasa a VIII-a si maine sustin primul examen din evaluarea nationala. Am o intrebare: Cand trebuiesc depuse ortiunile pentru licee? Am auzit ceva in legatura cu dara de 29.06.2011 dar nu sunt sigur. Dau fundita pentru primul raspuns.happy

Răspuns Câştigător
| Lala20 a răspuns:

Noi in 1 iulie mergem la scoala cu parintii & diriginta si atunci completam. Funda?

1 răspuns:
| Emma_5696 a răspuns:

In perioada 29-5 trebuie sa te prezinti la scoala impreunta cu mama/ tatal tau.si o sa completati impreuna + driginta fisa cu liceele :d
eu asa am inteles big grin