| Culoareincolora24 a întrebat:

Sunt corigent in clasa a 8 la matematica... Știți cumva când este corigenta?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi al scoala si intreaba profesorul de matematica cand esti programat pentru corijenta, ca fiecare scoala are propriile ei date de examinare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te anunte scoala.

| Yasmin875 a răspuns:

Pe 1 septembrie.Este nasol ca ești corigent ca vei intra la profesionala ca nu poți să dai examenul de intrare la liceu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Yasmin875):

Poate intra la liceu, la repartizarea din septembrie.

| Yasmin875 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,dar nu o să mai fie locuri.In cel mai bun caz va intra la cel mai slab liceu.

| Alexa1234a a răspuns:

Pe 26 iulie, parcă

| Anonymatus a răspuns:

Corigenta ( dupa profesoara de mate a mea ) la clasa a 8-a se da in august ( deaorece, cred, se da cat mai repede ca sa prinzi loc la profesionala ).