| El34 a întrebat:

Sunt in clasa a9a la stiinte ale naturii si vreau sa ma transfer la stiinte sociale din sem 2 de la un liceu la altul. Este posibil transferul, ma va primi celalalt liceu avand in vede ca eu m-am transferat de la ei de la sociale aici la stiinte ale naturii in decursul primului semestru?
Acum vreau sa merg inapoi pentru ca nu pot rezista programului de la actualul liceu. Niste sfaturi? Cand trebuie depusa cererea de transfer?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti daca te va primi liceul unde vrei sa te transferi, mai ales ca ai plecat de la acesta.
Depune cerere de transfer, pe la sfarsitul primului semestru si sa speri ca o sa-ti fie aprobata.

| El34 explică (pentru Ioandelasal):

O sa incerc, merci!