| LAU2343 a întrebat:

Salut TPU, sunt la facultate și as dori sa încerc sa merg la un job știe careva dacă pot lua diploma de bacalaureat pentru a face o copie legalizata fără a renunța la facultate?

3 răspunsuri:
| TamplaruAnisoara a răspuns:

Nu e valabilă doar copie xerox? Daca da, atunci îți poate face secretara de la facultate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la secretariat și-ntreabă. Dacă ți se vorbește urât, nu le băga în seamă.

| Solann a răspuns:

Teoretic ar trebui sa se poata. Mergi la secretariat si spune exat pentru ce iti trebuie. Ei stiu cum sa procedeze corect fara sa se considere ca te retragi.