| alexionut45 a întrebat:

sunt la un profil economic si din cate stiu pot sa dau bacul la romana,mate si de ales intre istorie, geografie si economie.Ce mi-ati recomanda sa aleg la a 3-a proba si la matematica imi da materie din cls a 9-12?

Răspuns Câştigător
| StefaniaMaria2000 a răspuns:

Depinde...mie mi se pare ca economia este mai usoara decat istoria si geografia (parerea mea)....la matematica este posibil sa-ti dea din clasele 9-12 dar mai putin din clasa a 9-a
SPER CA TE-AM AJUTAT... FUNDA SAU VOT...:-D

2 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Pai alege o materie care iti place si o poti invata usor.eu as alege istoria dar nu toti sunt buni la isotrie
da la mate primesti din toate clasele

| GoldandSilver a răspuns:

Vei da bacul la romana(real)mate m3 si 1 la alegere dintre geografie si economie.Ti-as recomanda economia.