| Elucidator a întrebat:

Sunt un elev din Republica Moldova care in urmatoarele zile va absolvi gimnaziul.Mi-am facut deja planuri si am decis ca sa-mi continui studiile in Constanta.Problema este ca nu am gasit nici un camin in care pot sta pentru a-mi realiza studiile.Daca cineva stii mai bine, va rog sa imi recomandati un camin.

1 răspuns:
| Julian232 a răspuns:

Acuma.din cate stiu caminele sunt pentru studentii de facultate iar tu cum o sa avansezi pe studii liceale nu cred ca poti sa stai in camin dar o alta solutie ar fi chiria