| alex71yonutz a întrebat:

Salut TPU,vine balul bobocilor in curand si nu stiu cu ce sa ma imbrac, help me please. Voi ce imi recomandati? dau vot+funda

Răspuns Câştigător
| Intrebari200 a răspuns:

Ai putea sa alegi 1. o pereche de blugi (skinny) cu o camasa in carouri pe care o bagi in pantaloni + bretele si papion
2. blugi + camasa in carouri pe care o bagi in pantaloni si sacou
Dar totul depinde de ceeai ce ai in garderoba

3 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Cică rochiile şi culorile astea ar fi în trend în toamna asta: https://www.google.ro/......ps?/search

| Intrebari200 a răspuns (pentru angel74dm):

Dupa nume cred ca este baiat happy

| angel74dm a răspuns (pentru Intrebari200):

Poate să fie Sima Alexandra...